منوی اصلی
میرآخور
بلاگ مستقل طنز اجتماعی

صد تایی ها

نویسنده :میرآخور

تاریخ:نوزدهم مهر 91-10:25 ق.ظ
بحمدالله تعالی صدمین پست از سلسله پست های بلاگ میرآخور، نخستین بلاگ و بنیان گذار گروه بلاگ های میرآخور، به مرعصه ظهور و حضور رسید و همکنون در اختیار مشتاقان و چاکران قرار گرفته. باشد تا هزارمین پست از مجموعه فوق الذکر را نیز در معیـّت شما بزرگان گرامی بداریم. لذا از این رو تصمیم بر آن داشتیم تا مطالبی هرچند مکرّر السَّمع، لیکن ضروری؛ خدمتتان عارض شده و مراتب قدردانی و تشکرات خود را از برخی مسولین ذی ربط و بی ربط به پا داریم. همچنین است که از برخی عناصر نیز بصورت گذرا امتنان می ورزیم.

نخست از ملت همیشه در صحنه، جهت حمایت از خاتم انبیاء و محکوم نمودن فیلم موهن به ساحت این بزرگوار، کمال تقدیر و تشکر داریم. امید است توفیق بیشتر در جهت رسیدن به اهداف ایشان میسر گردد.

همچنین از خداوند متعال به خاطر فرارساندن موسم پاییز متشکرم.  چه دل انگیز است که هر روز شاهد ریزش برگها از درختان باشیم و به این فکر کنیم که همه این برگها به اذن خدا از شاخه جدا می شوند. در پاییز بیشتر می توان به خدا نزدیک شد.

از رسانه های بیگانه و باگانه، داخلی و خارجی، زرد و سبز و همه رنگ متشکریم به جهت بزرگنمایی آبگرفتگی رشت! سیل در اسپانیا همچنان تلفات می دهد، آنوقت گیلان می رود در صدر اخبار. متشکریم که اینقدر به فکر ما هستید.

از جناب آقا زاده که قدم رنجه فرموده و به میهن بازگشتند، سپاسگذاریم و همینطور از ملتی که در صحنه حضور یافته؛ و مقدمات پیشواز ایشان را فراهم نمودند هم، ایضاً !!

از شبکه یک، شبکه هر ایرانی؛ کمال قدردانی را بجا می آوریم که در ایام دفاع هفته دفاع مقدس، با پخش سریال بیدار باش، روحیه تازه ای به مخاطبان بخشید. همینطور قدر دانی می کنیم از مجید صالحی برای بازی در این سریال. خداوند روح مادرشان را قـرین رحمت بفرماید.

از سیروس مقدم هم به خاطر افتتاح خط تولید سریال های کیلویی متشکریم. امسال سه سریال از ایشان روی آنتن رفت که در نوبه خود کار بسیار شاقـّی بود!! و ممنونیم از تصویربردار سریال های ایشان که با وجود آرتروز و کمردرد، باز هم دوربین را روی شانه اش نگه می دارد. حتی اگر به قیمت کج شدن تصویر تمام شود!!

ممنونیم از جوی که تصویر برداری؛ را گرفت و ما می توانیم از او به عنوان خائن وطن فروش یاد کنیم. و همینطور از نقاشی یک کودک چهار ساله که در مجمع عمومی سازمان ملل رونمایی شد.

از مسولین محترم به خاطر داشتن عـُرضه، جهت عـَرضه ارز به متقاضیان قدر دانی کرده و همینجا و پیرو انتقاداتی که بر ما وارد بود (که گر بهتر می زنیم بستانیم و...) اعلام می کنیم حقیقتا کار دشواریست اینگونه ارز ریختن داخل بازار.

همچنین از مسولان محترم متشکریم که حداکثر سالی یک هفته به فکر مشاغل و افرادی هستند که از روی تقویم برایشان بزرگداشت گرفته می شود.

در پایان از میهن بلاگ جهت نو نمایی رابط کاربری، از مخاطبان همیشگی که می خوانند و می گذرند و ما می مانیم و حوضمان، از اپل به خاطر معذرت خواهی درباره نقشه جدیدش و همینطور از سامسونگ به خاطر گوشی های سری اِس اَش، متشکریم. و در آخر کلام از خودمان سپاسگذاریم که بالاخره این پست را پس از ده روز رونمایی فرمودیم!

باتشکر - میرآخور

داغ کن - کلوب دات کام
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات