منوی اصلی
میرآخور
بلاگ مستقل طنز اجتماعی

ارتباطات فیلسوفانه فوتبال و میرآخور

نویسنده :میرآخور
تاریخ:هجدهم بهمن 91-07:33 ب.ظ


بی شک شهر آورد اخیر پایتخت به خوبی نشان داد که گاهی باید نبود، تا بود!! به بیان دیگر اگر همواره شهرآورد با نوآوری همراه باشد، همین هموارگی نوآوری، به نوعی یکنواختی بدل می شود. در این زمان است که اگر یکنواختی به کار آید، در واقع نوعی تضاد با دوره های قبلی به وجود آورده و این بار یکنواختی، خود به یک نوآوری تبدیل می شود. البته در این باره بین علمای میرآخور اختلاف نظر وجود دارد ولی حضرات جملگی تاکید دارند احوط  بر اینکه برای خالی نبودن عریضه و داشتن عذر تقصیر از این شیوه استفاده شود، مشکلی ندارد.

علی هذا از همین تریبون سالروز میلاد با سعادت نخستین و وزین ترین بلاگ مجموعه بلاگ های میرآخور را به همه عاشقان حضرتش تبریک و تهنیت عرض نموده و با صدای رسا اعلام می داریم : همین مطلب پیش رو، مطلب خاص سه سالگی مان است !! و کور شود اگر جز این باشد! کور شود، همو که گفت مطلب می دهم در حد جام باشگاه های اروپا، اما در حد جام حذفی لیگ دسته سه باشگاه های موزامبیک هم چیزی ندیدیم! و این شد که در عرض چند ثانیه با تفکرات سر در گریبانه خودمان و با تصویب هیئت تصویبیه و طی جلسات سرپایی کوتاه مدت و خسته کننده و البته فلسفی! که با هیئت منقول داشتیم، ماحصل فرمایشاتمان را در دقیقه نود به نظر شما رساندیم.

پس اگر منتظر مطلبی ویژه بودید، به خاطر پنج گلی که به لبنان زدیم ما را ببخشید. هرچند واقعاً تصور بر این نبوده و نیست که کسی منتظر پستی از میرآخور باشد. لیکن میرآخور وظیفه خود می داند که همواره در صحنه باشد. بحث فوتبالی زیاد کردیم و همین طور افاضات فیلسوفانه مان را به رخ تان کشیدیم تا مبادا فکر کنید میرآخور از سر دلتنگی می نویسد!!

میرآخور
داغ کن - کلوب دات کام
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic